Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Rejestrat temperatur NFC w obudowie IP67. Bezpośrednia oraz intuicyjna aplikacja zezwala na silny od
 • Płaska oraz mechaniczna aplikacja umożliwia na szybki odczyt temperatury, zapis w świadomości aplikacji także okazja wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką opakowany jest rejestrator osiągnie na dokładne zastosowanie. Znacznie krótkie gabaryty i duża żywotność baterii idą w uczciwy oraz gładki sposób kontrolować wszą przesyłkę w wielu dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport produktów. Dodatkowym plusem rejestratora ETAG-1 jest duża żywotność baterii.
  Rejestrator temperatury i wilgoci RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a nadawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora pracuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może pozostać dany w dowolnym zajęciu w kręgu sieci WiFi. Aplikacja mobilna prowadząca pracą systemu klimatyzacji  informacje można przeglądać za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci wymieszanie z internetem, pomiary temperatury są umieszczane w opinii wewnętrznej rejestratora, po osiągnięciu zestawienia z siecią polecane do serwera. W opinie rejestratora noszone są wartości wielkie i szczupłe temperatury. Klient w dowolnej chwili może zrobić podglądu tych zalet, istniej szansę konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie nadawane na określone adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na obecnie ma wstęp do rejestratora, na dziś otrzymuję wiedzę o alarmach.
  Rejestrator temperatury i wilgotności RC-4HC z oficjalny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Termometr internetowy z baterią. wielkie zastosowanie wszędzie tam gdzie wskazana jest rejestracja i archiwizacja gorączki i wilgoci. Zwłaszcza w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, przyjmowany stanowi także w transporcie chłodniczym. Podgląd wielkiej i podstawowej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.
  Do użyć w planie HACCP rejestrator potrafi przetrwać wyposażony w świadectwo wzorcowania przyrządu.
  Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczna jest ewidencja i archiwizacja temperatury. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Urządzenie można wykorzystać w transporcie chłodniczym.
  Rejestrator RC-5 pozwala przy pomocy klawiszy dokonać podglądu dużej i niewielkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych. Do obsługi rejestratora do montażu dana jest płyta z aplikacja.

  Rejestrator temperatury RCW-600A, dane grane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia i odsyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora odbywa się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że przetrwać zamontowany w jakimkolwiek mieszkaniu w kręgu sieci GSM. Zebrane informacje można obserwować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci związanie z internetem, pomiary temperatury są kierowane w opinie wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu zintegrowania z siecią prowadzone do serwera. W opinie rejestratora zapisywane są wartości maksymalne i niewielkie temperatury. Użytkownik w każdej sekund że zrealizować podglądu bieżących zalety, istniej możliwość konfiguracji zakresów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie przesłane na określone adresy e-mail. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przeznaczony do zestawu w kabinie kierowcy aplikacji na smartfonie odbiorca na bieżąco posiada dostęp do rejestratora, na dzisiaj zdobywam wiadomość o alarmach.
  image
  - duża dokładność czujników temperatury,
  - ofertę pracy na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
  - prosta konfiguracja progów alarmowych,
  - sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
  - pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
  - możliwość exportu wyników testów do gustów plików, zest